אורן אבנר שיווק תוספי תזונה
מפיץ עצמאי
התקשר עכשיו

054-7553328

סאנריידר  Sunrider
תוספי תזונה
 
מינרלים  |  תוספי תזונה לספורטאים  |  המעי הגס - תזונה נכונה  |  הסכנות בסוכרזית וקרוביו  |  סאנריידר - פתרון צמחי נגד לכינים  |  תרחיץ לשטיפת פרות וירקות  |  דיאטה עם מוצרי סאנריידר  |  קאלי - calli  |  מוצרי סאנריידר ושפעת העופות  |  Foot Massage - עיסוי כפות רגליים תאילנדי מסורתי  |  חותם הזהב - Golden Seal Root אנטיביוטיקה טבעית  |  תוספי תזונה  |  הפילוסופיה של מוצרי סאנריידר  |  קוסמטיקה טבעית  |  

שלח/י הודעה ונציג יחזור
אליך בהקדם
 
שם  *
טלפון  * 
הודעה  *


מבצע!!!
בלעדי לאתר 
הזמינו מוצרים
ב 750 שקלים
ומעלה וקבלו
משלוח ב 15 שקלים

בהזמנה מול נציג טלפוני בלבד

 

מבצע!!!
הזמינו מוצרים

ב 1,200 שקלים

ומעלה וקבלו

משלוח חינם

הצטרף עוד היום !
לרשימת התפוצה ותהנה
מקבלת עדכונים וטיפים
בנושאי בריאות , איכות חיים
והתפתחות אישית 

להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


עוד על פורטשיין דלייט

סאנריידר | תוספי תזונה | ספירולינה | כלורופיל
להזמנה צלצל/י לאורן אבנר - שיווק תוספי תזונה 054-7553328.

עוד על פורטשיין דלייט

המשקה הנבחר למאה ה- 21
עריכה: יעלה זאבי מנחת מוצרים מוסמכת מטעם חברת סאנריידר הפורטשן דילייט הוא משקה מרענן שמכיל תערובת טעימה ומרעננת של קמליה סיננסיס ועשבי מאכל מרוכזים, ללא תוספים כימיים, חומרי טעם וריח מלאכותיים, או חומרים משמרים.
המשקה מורכב מנוסחה, בלעדית, המכילה נוגדי חמצון המגוננים על תאי הגוף מפני רדיקלים חופשיים.
הנוסחה של המשקה הזה נלקחה מתקופה של לפני כ- 5,000 שנה, מההיסטוריה הסינית, ומוצתה ויוצרה ע"י ד"ר צ'ן וסאנריידר החל משנת 1982.
הסינים שייכו את העיקרון הפשוט של יין ויאנג כמעט לכל דבר, כולל לעקרונות הבריאות.
יין, למשל, מסמל "פנימה", או הזנה, ואילו היאנג מסמל "החוצה", או ניקוי.
בהתמקדות בניקוי, הגוף צריך להוציא את הפסולת שנוצרת כתוצאה מהפעילות הפנימית שלו. הגוף צריך גם להיפטר מכל מיני חומרים מזיקים שנכנסו אליו כתוצאה מזיהום סביבתי, ו/או מחומרים מזיקים שקבל מהמזון שאנו אוכלים.
פורטשיין דלייט מכיל קמליה סינזיס
הפורטשן דילייט, תומך ומסייע לגופנו בתהליכי הניקוי העצמיים שלו.
במשך אלפי שנים, בתרבות הסינית, צרכו כמויות גדולות של תה ירוק ושחור שהפיקו אותם מקמליה סיננסיס לתועלת תהליך הניקוי והאיזון של הגוף.
היום, מדענים מערביים הכירו בכך שלקמיליה סינסיס, שהוא המקור לתה הירוק והשחור, יש תועלות אדירות, בעיקר בגלל תכולת נוגדי החמצון שהוא מכיל. אותם המדענים חקרו את שתיית התה במדינות המזרח הרחוק וגילו שבמדינות בהן שתו אותם בכמות גדולה, היו פחות מקרים, בצורה מובהקת, של המחלות הנפוצות במערב.
ההכרה במעלותיו של התה הירוק שמופק מהקמליה סיננסיס, נותנת לנו את הסיבה העיקרית ליעילות החלפת המשקאות, אשר נותנים לנו ערך מועט, או לא נותנים ערך כלל כגון: קפה, תה רגיל, משקאות קלים ואפילו מיצים "טבעיים" בבקבוקים, במשקה בריא כפורטשן דילייט.
הקמליה סינסיס ידועה בכך שהיא מסייעת גם בהפחתת שומן וכולסטרול בכך שמשתפרים תפקודי הכבד.
כל הטעמים של הפורטשן דילייט, מכילים תערובת מאוזנת וטעימה של תמצית קמליה, תמצית לימון, תמצית פרחי חרצית, תמצית יסמין ותמצית ללנג.

היחודיות של פורטשיין דלייט

ההבדלים בין צורות מסורתיות של הפקת התה שחור והירוק, לבין המשקאות של סאנריידר הם בכך, שהנוסחה של הפורטשיין דלייט מאוד מרוכזת, דבר המאפשר את הפיכת הקטיצ'ינים שמצויים במשקה לנוגדי -חמצון חזקים, בכדי לספוג את הרדיקלים החופשיים. ואילו התה הירוק והשחור הרגילים אינם מרוכזים.
אם שותים את המשקה, כשהוא לא מרוכז מספיק, יהיה קשה מאוד לשתות כמות גדולה מספיק, בכדי ליהנות, באמת, מהתכונות והיתרונות מונעות החמצון, של ה-קטיצ'ינים.
כמו כן, בתה הירוק והשחור, הקונבנציונאליים, מצויות כמויות הקופאין גבוהות, בעוד שבפורטשיין דלייט של סאנריידר, יש כמויות מזעריות של קופאין, אשר קשורות למבנה המולקולארי של הצמח. (כמו ששיש בכוס מיץ גזר)לתערובת שמרכיבה את הפורטשן דילייט, מוסיפים עשבי מאכל נוספים, בכדי להגביר את תועלות הניקוי ויתרונות ה- PHYTONUTRIENT (מרכיבים מזינים מן הצומח).
התה השחור, או הירוק שבשוק, הם מעשב אחד בלבד, ללא כל תוספות תזונתיות.
כאשר אנו שותים פורטשיין דלייט, יש לנו הרגשה של איזון ושלימות, בעוד שהתה הירוק, או השחור הרגילים בשוק, עשויים להיות מרים ולגרום לנו להרגשה של יובש בגרון.

פורמולת הפורטשן עוברת תהליכים מורכבים וייחודיים לפני שהוא מוכן לצריכה.
וזאת לאחר שבסאנריידר בוחרים בקפידה את העשבים, מנקים אותם, בוחנים אותם בכדי להיות משוכנעים שהם טהורים ויבשים מספיק, הם נטחנים ועוברים תהליך של ריכוז.
הפורטשן דלייט מגיע כאבקה נמסה, (משקה נמס) שקית של 3 גרם פורטשיין דלייט, ארוזה בצורה אידיאלית בכדי לקחת אתנו לשימוש בכל מקום ולהכניס לתוך בקבוק מים. (חם, או קר)
עיקר השפעתו של הפורטשן היא על שרירים, גידים ורצועות. הפורטשן עוזר ללכוד רקמות שומניות והופך אותן לרקמות שריריות. אנשים שסבלו מעודף כולסטרול, דיווחו על ירידה ברמתו. ספורטאים גילו שהפורטשן עוזר למניעת הצטברות חומצת חלב (חומצה לקטית) בשרירים – היא זו הגורמת לכאבי והתכווצויות שרירים. הפורטשן משמש גם כחלק מתוכנית בקרת-המשקל .

פורטשיין דלייט בטעמים

רגיל, קינמון , לימון, פטל ואפרסק.

המלצות שימוש

מומלץ מאוד להוסיף סאנידיו, או סאנקטר (הממתיקים של סאנריידר) למשקה, לא רק עבור הטעם, אלא גם בכדי להזין את הלבלב ואת בלוטת יותרת הכליה.
הפורטשיין דלייט, נבחן במכשיר GAS CHROMATOGRAPHY בכדי להוכיח את הימצאותו של המרכיב
התזונתי החיוני הקטצ'ין ופוליפנולים אחרים, אשר סגולותיהם הבריאותיים הוכרו בכל העולם.
הבדיקות התכופות של החברה הוכיחו את הימצאותם של נוגדי חמצון חיוניים אלו. אנשים בכל מקום מחפשים מקורות נוחים של נוגדי חמצון בכדי להילחם ברדיקלים החופשיים ובכדי לנקות את הגוף.
הזמנ/י עכשיו וקבל/י משלוח חינם 054-7553328.


התקשר עכשיו
054-7553328
לאורן מסאנריידר
[עליון]                [הוסף למועדפים]               [מפת האתר]
 
  • מוצריה של חברת סאנריידר Sunrider אינם מיועדים לשימוש לצורך אבחון ,ריפוי ,הקלה ,מניעה או טיפול במצב בריאותי כלשהוא.
  • חברת סאנריידר לא נתנה אישור לתכנים המופיעים באתר אינטרנט זה ואינה נושאת באחריות כלשהי למידע המופיע באתר זה.
  • התוכן המובא באתר זה , ניתן מניסיונו האישי של בעל האתר ושל אחרים , ואין לראות בייעוץ זה משום ייעוץ רפואי. בכל מקרה של בעיה רפואית יש לפנות לרופא מטפל מוסמך.
לייבסיטי - בניית אתרים